Návrh a vývoj (R & D)

Naše Služby / Návrh a vývoj


Návrh a vývoj

Od roku 2004 se kromě výroby a prodeje diamantových nástrojů a malé stavební mechaniazce zabýváme i vlastním Návrhem a vývojem se zaměřením na malé stavební stroje. Díky předchozím vazbám na významné zákazníky a našim dlouholetým zkušenostem v oboru jsme se pustili nejprve do uživatelských modifikací původních strojů a posléze i do vývoje a výroby strojů vlastních. Naše snaha se již od začátku setkala se zájmem na trhu a proto jsme během následujících let rozšířili oddělení N&V jak technicky, tak i personálně. Za sebou máme vývoj více než tří desítek strojů a zásadních uživatelkých modifikací stávajících strojů. V osučasné době nabízíme našim zákazníkům možnost využít naše středisko Návrhu & vývoje zejména s ohledem na zakázkovou výrobu nástrojů a strojů pro jejich specifické potřeby a zároveň realizujeme vývoj strojů na základě potřeb trhu s ohledem na vyšší technickou úroveň našich strojů ve srovnání s konkurencí.

Na této stránce budou postupem času přibývat prezentace a videa různých pokusů, které zde provádíme buď z vlastní invence či na přání zákazníka, který experimentovat nemůže. Všem zákazníkům děkujeme za projevenou důvěru a věříme v kvalitní spolupráci.


1. Řezač silničních spár RK -10 3x řezací kotouč

V tomto pokusu jsme se pokusili vytvořit dostatečný nástroj pro řezání do hloubky téměř 10 cm a šířky 1,5 cm. Dle posudku a zkoumání našeho vývojového oddělení se pokus povedl. Díky našemu zájmu poskytovat Vám dostatek informací, máte možnost zhlédnout video, které celý pokus dobře ukazuje.

Ikona_web_videoVIDEO ZDE 


2. Broušení a následné leštění betonového povrchu

Tato prezentace by Vám měla představit jednotlivé kroky, které vedou ke kvalitnímu vyleštění a sealování betonu. V prezentaci jsou pouze informativní záběry spolu s textem v podobě poznámek. Pokud o tuto činnost projevíte zájem, velice rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme. 

Ikona_web_video Prezentacev PDF


Naše produkty

Obsluhované obory

Služby